Важливі новини щодо успішної реалізації проєкту зі створення молодіжних центрів у західних областях України

Громадська організація “Молодіжна Платформа” радо ділиться важливими новинами щодо успішної реалізації проєкту зі створення молодіжних центрів у західних областях України.

ГО “Молодіжна Платформа” є імплементаційним партнером проєкту “Зміцнення спроможності молодих людей стати агентами змін через розвиток життєвих навичок підлітків та підтримку молодіжного активізму у 7-ми західних областях”. Однією з ключових компонентів цього проєкту є створення молодіжних центрів, які мають за мету розвивати спроможності молоді та збільшувати їх якісний вплив на громаду.

З радістю повідомляють, що на даний момент 10 обраним ініціативним групам у Закарпатській, Волинській та Львівській областях вдалося успішно створити комунальні установи та структурні підрозділи. Сердечно вітаємо наступні молодіжні центри:

  1. Молодіжний центр “Диференціал” Ківерцівської громади
  2. Молодіжний центр “CreativeHub” Синевирської сільської ради
  3. Молодіжний центр “YouthHub” ДВНЗ “Ужгородського національного університету“
  4. Молодіжний центр “МолодьДій” Дубівської громади
  5. Молодіжний центр “Воля” Буштинської громада
  6. Молодіжний центр “4.0” Нововолинської міської ради
  7. Молодіжний центр “Платформа розвитку” відділу освіти, молоді та спорту, культури, туризму та зовнішніх зв’язків Полянської сільської ради
  8. «Рудківський молодіжний центр» Рудківської міської ради
  9. Молодіжний центр “Молодь в дії” Богданської сільської ради
  10. Молодіжний центр “Хаб ідей та творчості” Зарічанської сільської ради

Віримо, що створені молодіжні центри стануть місцями, де молодь зможе навчатися, розвивати свій талант та допомагати своїм громадам ставати кращими. Бажаємо всім успіху та натхнення у майбутніх зусиллях!

Проєкт реалізується ГО «Молодіжна платформа» в рамках програми «Розвиток потенціалу молоді у західних областях України», що імплементується ІСАР Єднання, за фінансової підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ), Уряду Норвегії та Уряду Німеччини через німецький державний банк розвитку KfW.