ІСАР Єднання посилив цільову соціальну молодіжну програму Ковельської територіальної громади

ІСАР Єднання спільно з ЮНІСЕФ Україна та ГО “Молодіжна платформа” посилюють цільову соціальну молодіжну програму Ковельської територіальної громади (Волинська область) на 2024-2026 роки!

16 квітня 2024 року ми підписали Меморандум про співпрацю між ІСАР Єднання та Ковельською міською радою, в межах якого надамо 700 тис. грн на ремонт та облаштування нового приміщення для молодіжного центру Ковельської громади.

Дуже тішимося, що вдалось започаткувати такий формат співпраці, який дозволить передати кошти спільної з UNICEF Ukraine програми на рахунки громади для посилення місцевої цільової молодіжної програми. Для нас – це унікальний формат співпраці. Ми дякуємо UNICEF за довіру, Ковельській міській раді за відповідальне ставлення та внесок в розвиток молоді громади”, – підкреслює Ірина Бєляєва, координаторка з розвитку партнерств ІСАР Єднання.

Віримо що вже в кінці року відкриємо двері нового приміщення молодіжного центру!

Програма “Розвиток потенціалу молоді в західних областях України” втілюється ІСАР Єднання спільно з імплементаційними партнерами за фінансової підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ), Урядів Японії і Норвегії та Федерального міністерства економічного співробітництва і розвитку Німеччини (BMZ) через державний банк розвитку KfW.