Оголошені переможці конкурсу на створення молодіжних центрів

Громадська організація  “Молодіжна Платформа” оголошує про переможців, які взяли участь у конкурсі для створення молодіжних центрів у західних областях України.

ГО “Молодіжна Платформа” є імплементаційним партнером проєкту “Зміцнення спроможності молодих людей стати агентами змін через розвиток життєвих навичок підлітків та підтримку молодіжного активізму у 7-ми західних областях”. Однією з ключових компонентів цього проєкту є створення молодіжних центрів, які мають за мету розвивати спроможності молоді та збільшувати їх якісний вплив на громаду.

За результатами конкурсу, ГО “Молодіжна Платформа” спільно з партнерами відібрали 11 ініціативних груп, яким надається підтримка для повноцінного створення молодіжних центрів та формування самозарадних команд. Ці команди навчатимуться самостійно залучати ресурси у свою громаду протягом серпня 2023 – липня 2024 року.

Вітаємо обрані молодіжні центри:

 1. Закарпатська область, Хустський район, с. Вільхівка
 2. Закарпатська область, Тячівський район, смт Дубове
 3. Закарпатська область, Мукачівський район, село Голубине
 4. Закарпатська область, м. Ужгород на базі “Ужгородського національного університету”
 5. Закарпатська область, Рахівський район, с. Розтоки
 6. Закарпатська область, Хустський район, с. Синевир
 7. Закарпатська область, Рахівський район, селище Ясіня
 8. Закарпатська область, Тячівський р-н., с. Теребля
 9. Волинська область, Луцький район, м. Ківерці (на базі простору “Тандем”)
 10. Волинська область, Володимирський район, місто Нововолинськ (мікрорайон Шахтарський)
 11. Львівська область, Самбірський р-н, м. Рудки

Ці ініціативні групи були обрані на основі ретельного відбору та старанної обробки заявок. Висловлюємо надзвичайну вдячність мотивованим командам, які об’єдналися, щоб спільно творити майбутнє та підтримувати молодь в їхньому розвитку.

Проєкт реалізується ГО «Молодіжна платформа» в рамках програми «Розвиток потенціалу молоді у західних областях України», що імплементується ІСАР Єднання, за фінансової підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ), Уряду Норвегії та Уряду Німеччини через німецький державний банк розвитку KfW.