ГО «Молодіжна платформа» анонсувала новий проєкт для молодіжних рад

Молодіжні ради – це не новітній метод участі молоді, але все ще в Україні існують громади, які не знають або не розуміють її важливості та користі. Молодь, навіть гадки не має, що може впливати на рішення і вважає місцеву владу чимось закритим та недосяжним. Та є й інші випадки, де, наприклад, молодіжна рада створена з метою так званого «івент агентства» і щороку танцює на концертах на день громади, або носить квіти до пам’ятників. Звісно, вшанування пам’яті ніхто не відміняв, але головна функція молодіжної ради – це консультувати, радити локальній владі і ставати ініціатором змін  у своїй громаді. Але звідки про це повинна знати молодь? Як і де здобути всі потрібні навички та знання, щоб створити ефективну роботу молодіжної ради? Без паніки! ГО «Молодіжна платформа» врятує вас.

Ми оголошуємо про старт нового освітнього проєкту «Підтримка молодіжних рад» в рамках програми «Розвиток потенціалу молоді у західних областях України», що імплементується ІСАР Єднання, за фінансової підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ), Урядів Японії і Норвегії та Уряду Німеччини через німецький державний банк розвитку KfW.

Про проєкт

Головною метою проєкту є створення та посилення існуючих 10 молодіжних консультативно – дорадчих органів та/або ініціативних груп у трьох областях України: Волинській, Закарпатській та Львівській.  

Учасники отримають неймовірну можливість розвинути свої знання з менеджменту молодіжної ради, участі та залучення молоді від досвідчених спеціалістів у галузі молодіжної роботи, отримають надійну менторську підтримку, консультації та допомогу у реалізації власних ініціатив, а також підтримку і створення умов для співпраці з органами місцевого самоврядування.

 

Вимоги участі в проєкті

  • молодіжна рада або ініціативна група повинна бути розташована та впроваджувати свою діяльність у Львівській, Закарпатській та Волинській областях;
  • молодіжна рада має бути створена офіційно або знаходитися в процесі створення;
  • молодіжна рада повинна мати перелік реалізованих ініціатив;
  • молодіжна рада має надати мотиваційний лист;
  • лист-зобов’язання від молодіжної ради та органу місцевого самоврядування щодо безперебійної участі у всіх етапах проєкту.

Коли старт?

Реєстрація на проєкт «Підтримка молодіжних рад» починається 28 липня 2023 року та триватиме до 4 серпня 2023 року. Для того, щоб подати заявку на участь переходь за цим посиланням (https://forms.gle/iJ7RgMgQM6DHAMjF8). Цей проєкт буде тривати один рік та офіційно закінчується 3 липня 2024 року.

Хочу більше інформації!

Усю необхідну інформацію та деталі реєстрації ми розмістили у «Інструкції учасника проєкту “Підтримка молодіжних рад”» – читайте за посиланням (https://youthcouncil.com.ua/new/56)

 

Є запитання?

При виникненні запитань звертайтеся до координатора проєкту – Дем’яна Петрика

Телеграм: t.me/demianpetryk 

Телефонний номер: 0964121534