У Чернівецькій області провели виїзний BOOTCAMP програми UPSHIFT

З 27 по 30 вересня ГО «Центр молоді Чернівців» провів виїзний BOOTCAMP програми UPSHIFT у Чернівецькій області.

Впродовж 4-х днів у м. Вижниця, Чернівецької області 10 команд вчилися розв’язувати проблеми, які їх турбують. Для цього організатори разом з тренерами створили безпечний та відкритий простір, в якому учасники змогли без остраху ділитись своїми переживаннями та пропонувати ідеї.

Загалом 36 молодих людей з Чернівців, Берегомета, Бабина та Боянів отримали менторську підтримку і пройшли тренінг за методологію людиноорієнтованого дизайну. Вони побудували дерево проблем, вивчили цільову аудиторію, пройшли кілька симуляцій та напрацювали найбільш ефективне рішення, яке б задовольнило абсолютно усіх учасників.

Відібрані команди працювали над проблемами, що стосувалися, зокрема, екології, психологічної підтримки, створення безпечного простору для спілкування та підтримки культурної ідентичності. Фасилітували буткемп суперменторка Руслана Примасюк та тренерка Юлія Пічкарьова.

“Протягом наступних 3-х місяців кожна команда створить проєктну заявку та реалізує свої напрацювання. Впродовж усього процесу апшифтери отримуватимуть всебічну наставницьку підтримку від менторів та імплементаційного партнера програми UPSHIFT у Чернівецькій області”, — ГО «Центр молоді Чернівців».

Слідкуйте за перебігом програми UPSHIFT на нашому інформаційному порталі: https://unicef.ednannia.ua/

Програма UPSHIFT у Чернівецькій області реалізується ГО «Центр молоді Чернівців» в рамках програми «Розвиток потенціалу молоді у західних областях України», що імплементується ІСАР Єднання, за фінансової підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) і Уряду Норвегії.