“Нетворкінг на вищому рівні, команда YouthUp просто топ!”

Представники новоутворених молодіжних центрів із Закарпатської, Львівської та Волинської областей активно займаються навчанням та розвитком молодіжних центрів завдяки підтримці Громадської Організації «Молодіжна Платформа».

ГО «Молодіжна платформа» є імплементаційним партнером проєкту «Зміцнення спроможності молодих людей стати агентами змін через розвиток життєвих навичок підлітків та підтримку молодіжного активізму у 7-ми західних областях» та відповідає за програму створення молодіжних центрів. ГО «Молодіжна Платформа» експертно займається запуском та розвитком молодіжних центрів в Україні. Створення молодіжних центрів має на меті розвиток їх спроможності та збільшення якісного впливу на молодь.

Недавно представники ініціативних відібраних груп в проєкті, який реалізовує ГО «Молодіжна Платформа», приєдналися до проєкту Study Tours від YouthUp та відправилися у тижневий тур Україною, подорожуючи від Житомира до Василькова.

Під час відрядження вони здобували цінний досвід, навчаючись від колег з різних регіонів України. Представники молодіжних центрів:

  • вивчали форми організації роботи з молоддю;
  • навчалися визначати цільову аудиторію проєктів;
  • розбиралися в аспектах ефективної комунікації;
  • активно взаємодіяли та обмінювалися інформацією з іншими учасниками.

Ось такими враженнями діляться учасники після повернення:

«Нетворкінг на вищому рівні, команда YouthUp просто топ!»

«Це навчання було дуже цікавим! Кожний МЦ особливий по-своєму, і головне – це нас надихнуло працювати більше та старанніше, щоб досягти таких же результатів!»

«Все було дуже цікаво, багато нових знань. Тепер спробую систематизувати їх всі. Найбільше сподобалося, що різні МЦ ділилися своїми знаннями і практиками. Останній вечір – це взагалі щось прекрасне. Багато нових знайомств і домовленостей про співпрацю. А тепер є сподівання, що зможемо все втілити у життя.»

Цей проєкт є лише одним з багатьох, спрямованих на підтримку молодіжного активізму та розвиток молодіжних центрів в Україні. ГО «Молодіжна Платформ» разом із своїми партнерами продовжуватиме здійснювати активну роботу для підвищення якості життя молоді та розвитку її лідерських навичок.

 

Проєкт реалізується ГО «Молодіжна платформа» в рамках програми «Розвиток потенціалу молоді у західних областях України», що імплементується ІСАР Єднання, за фінансової підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ), Уряду Норвегії та Уряду Німеччини через німецький державний банк розвитку KfW.