«Менторство в рамках UPSHIFT: Не втручатися, а бути поряд»!

Із 12 до 15 жовтня в Ужгороді відбувся чотириденний тренінг для менторів «Занурення в програму UPSHIFT». 

UPSHIFT – це глобальна програма Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ), що реалізується в понад 40 країнах світу. Вона надає молоді й підліткам навички 21 століття, щоб визначити проблеми своїх громад, та з допомогою ментора/ки знайти рішення цих проблем і створити власний соціально важливий проєкт. 

Менторська підтримка підліткам надзвичайно важлива на шляху до пізнання чогось нового. Щоб майбутнім апшифтерам максимально комфортно було реалізовувати свої проєкти, нов ментори другої хвилі UPSHIFT на Закарпатті проходи повністю той шлях, який згодом подолають.

Майбутні наставники змінотворців пізнали філософію програми, вчилися бачити потенціал кожного учасника та підтримувати їхні ідеї. Детально розібрали етапи та ролі в програмі, поглибилися в підходах людиноорієнтованого дизайну, на якому й базується програма. 

Навчаємося та готуємося до головної зустрічі з апшифтерами, а поки команди не проґавте свого шансу. Подавайтеся на другу хвилю програми.

Програма UPSHIFT у Закарпатській області реалізується ГО «Простір молоді» в рамках програми «Розвиток потенціалу молоді у західних областях України», що імплементується ІСАР Єднання, за фінансової підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) і Уряду Японії.